Show simple item record

dc.creatorНиколић, Мирослав
dc.date.accessioned2020-04-18T08:59:53Z
dc.date.available2020-04-18T08:59:53Z
dc.date.issued1976
dc.identifier.issn0027-8084
dc.identifier.urihttp://dais.sanu.ac.rs/123456789/8078
dc.language.isosrsr
dc.publisherБеоград : Иститут за српскохрватски језикsr
dc.rightsopenAccesssr
dc.sourceНаш језикsr
dc.titleПроменљивост бројева 2—4 у штокавским говоримаsr
dc.typearticlesr
dc.rights.licenseBY-NC-NDsr
dcterms.abstractNikolić, Miroslav; Promenljivost brojeva 2—4 u štokavskim govorima;
dc.rights.holderИститут за српски језик САНУsr
dc.citation.spage52
dc.citation.epage56
dc.citation.volume22
dc.citation.issue1-2
dc.type.versionpublishedVersionsr
dc.identifier.fulltexthttp://dais.sanu.ac.rs/bitstream/id/31338/nikolic.promenljivost.1976.pdf


Files in this item

Thumbnail

This item appears in the following Collection(s)

Show simple item record