Show simple item record

dc.creatorСтевановић, Михаило
dc.date.accessioned2020-05-13T08:04:41Z
dc.date.available2020-05-13T08:04:41Z
dc.date.issued1952
dc.identifier.issn0027-8084
dc.identifier.urihttp://dais.sanu.ac.rs/123456789/8633
dc.language.isosrsr
dc.publisherБеоград : Иститут за српски језикsr
dc.publisherБеоград : Српска академија наукаsr
dc.rightsopenAccesssr
dc.sourceНаш језикsr
dc.titleО једноме облику имперфекта и поводом његаsr
dc.typearticlesr
dc.rights.licenseBY-NC-NDsr
dcterms.abstractStevanović, Mihailo; O jednome obliku imperfekta i povodom njega;
dc.rights.holderИститут за српски језик САНУsr
dc.citation.spage25
dc.citation.epage32
dc.citation.volume4
dc.citation.issue1-2
dc.type.versionpublishedVersionsr
dc.identifier.fulltexthttp://dais.sanu.ac.rs/bitstream/id/33001/stevanovic.imperfekt.1952.pdf


Files in this item

Thumbnail

This item appears in the following Collection(s)

Show simple item record