Show simple item record

dc.creatorТодић, Бојана Д.
dc.date.accessioned2017-10-20T09:20:45Z
dc.date.available2017-10-20T09:20:45Z
dc.date.issued2016
dc.identifier.issn0027-8084
dc.identifier.urihttp://dais.sanu.ac.rs/123456789/1192
dc.language.isosrsr
dc.publisherБеоград : Институт за српски језик САНУsr
dc.rightsopenAccesssr
dc.sourceНаш језикsr
dc.titleГоран Зељић, Морфолошко-синтаксичке карактеристике бројева у српском језикуsr
dc.typereviewsr
dc.rights.licenseBY-NC-NDsr
dcterms.abstractTodić, Bojana D.; Goran Zeljić, Morfološko-sintaksičke karakteristike brojeva u srpskom jeziku;
dc.rights.holderИнститут за српски језик САНУsr
dc.citation.spage133
dc.citation.epage137
dc.citation.volume47
dc.citation.issue3-4
dc.identifier.cobiss615951
dc.type.versionpublishedVersionsr
dc.identifier.fulltexthttp://dais.sanu.ac.rs/bitstream/id/3686/Bojana_Todic_prikaz.pdf


Files in this item

Thumbnail

This item appears in the following Collection(s)

Show simple item record